Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1131

Mikrofonlu Butik Pasta Modeli

Fiyatı:400.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:348,00 TL +KDV
KDV Dahil:375,84 TL
Mikrofonlu butik pasta modeli iki katlı olarak yapılır. Pasta dış şeker hamur kaplama rengi isteğe göre değiştirilebilir pasta tasarımı ve yapımı teslim günü başlar seçilen içerikle yapıldıktan sonra üzeri şeker hamuru kaplanarak pastanın ana teması bitmiş olur son olarak üzeri fügürleri ve şeker hamurundan yapılmış mikrofon modeli pasta en üst katına konulduktan sonra tamamlanmış hale gelir. Tüm Pastalarımız özel kutusunda ve aracında teslim adresine gönderilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.