Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1249

Beşiktaş Pastasi Modeli

Fiyatı:200.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:148,00 TL +KDV
KDV Dahil:159,84 TL
Beşiktaşlı taraftarlar için özel olarak hazırlanmış pastalar sizleri bekliyor. Beşiktaş pastası modeli, taraftarın zevkine göre hazırlanmaktadır.Pastanın içeriği sizin damak zevkinize göre hazırlanmaktadır. İster meyve isterseniz çikolata gibi eklemeler yaptırabilirsiniz. Resimde görmüş olduğunuz Beşiktaşlı pastanız 10 kişiliktir. 10 Kişilik değilde daha fazla sayıca da pastanızı hazırlatmanız mümkündür. Pasta üzerine dilediğiniz tüm notu yazdırabilirsiniz. Pasta yapımında kesinlikle hazır kek kullanılmamaktadır. Acil pasta yaptırmak istediğiniz an iletişim numaramızı aramanız yeterlidir. Beşiktaş taraftar pastanız, dayanıklı özel paketlere konularak teslimata çıkarılır. Sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz tarihte pastanız teslim edilir.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.