Unutmayalım ki Bitmiş Bir Pastanın Ölçüsü Olabilir.Pasta İçeriğine Şekline Göre Hacmi
Değişkenlik Gösterebilir.Biz de Tüm Pastalar Teslim Gününde Taze Olarak Hazırlanır.
Günlerce Önceden Pasta Yapmadığımız İçin de Yapılmamış Bir Pastanın Ölçüsünü 
Veremeyiz.Ölçüsü Belli Olan Hazır Bir Pastanın da Ne Zaman Yapıldığı Taze Olup
Olmadığı Anlaşılmaz.

Yerlerinde bulunamayan alıcıların pastaları, evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim ve soyadı alınarak teslim edilir. Doğumgünü Partisi, kutlama, açılış... siparişlerinde, pastalar alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.Bunlardan hiçbiri sağlanamadığı, teslim edilemeyip veya alıcı tarafından kabul edilmediği taktirde pasta üretime geri döner birdaha GÖNDERİLMEZ alıcı veya gönderici aynı gün içinde üretim yerine gelerek pastayı teslim alabilirler
Sayfamızdan havale veya kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.
İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir.128 bit’lik SSL
(Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda
kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza
ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir.Firmamız dahil olmak üzere üçüncü
şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir.
Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.
Dogumgunu Pastasi Bonus, Dogumgunu Pastasi.com 'a üye girişi yaparak satın aldığınız her ürünün toplam tutarının %1 'i oranında kazandığınız puandır. Örneğin, 120 TL' lik bir pasta alışverişi sonucunda, tutarın %1' i karşılığında 1.20 TL puan kazanırsınız. Puanlarınızı alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.
Hayır, Dogumgunupastasi.com ’a üyelik tamamen  ücretsizdir. Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. 
Faturanız siparişinizin teslim edilmesinin sonrasında 6 iş günü içerisinde fatura adresinize iletilir.
Kişiye Özel Tasarım Yapan Bir Firmayız Dolayısıyla Size Özel Hazırlanacak Pastalar İçin
Ödemenizi Kredi Kartı, Banka Havalesi, Ptt Gibi Seçeneklerden Biriyle Ödedikten Sonra
Siparişiniz  Aktif Olup Gününde  Yapılır Ve Teslim Edilir.Bu Nedenlede Kapıda Ödeme
Seçeneğimiz Şimdilik Mevcut Değildir
Dogumgunu Pastasi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde bonus kazanabilmek veya kazandığınız bonusları kullanabilmek için mutlaka üye girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer henüz dogumgunupastasi.com üyesi değilseniz, Üye Ol linkinden hesabınızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Kredi Kartınızla İşlem Yapamadığınızda Telefonumuzu Hemen Arayarak Destek Alabilirsiniz.
Ayrıca Ödemenizi Bankamatik kartıyla,Maaş Kartıyla veya Para Kartla İşlem İşlem Yapmaya
Çalıştıysanız da  Ödeme yi 3D Seçeneğinden Devam Ederek Cep Telefonuza Gelecek Tek
Kullanımlık Şifre İle Ödemenizi Gerçekleştirebilirsiniz Ayrıca K.K Limitiniz Kalmamış Olabilir
K.K nız Online İşlemlere Kapalı Olabilir,Aynı Gün İçinde K.Kartınızla Birden Fazla İşlem
Yaptığınız İçin Kartınız Çalışmayabilir.Veya Diğer Nedenlerden Dolayı Kartınızla İşlem
Yapamıyor Olabilirsiniz.lutfen destek için arayınız
0850 532 07 34

MADDE 1- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI'nın, ALICI'ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Koruması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

 

MADDE 2- SATICI BİLGİLERİ

Ünvanı: Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres  :  Gimat 17 Blok No:513 Macunköy/Yenimahalle/ANKARA 
Tel      : 0850 532 07 34 - 0312 466 18 18 

E-mail  : bilgi@dogumgunupastasi.com

 

MADDE 3- ALICI(TÜKETİCİ) BİLGİLERİ

Adı/Soyadı/Unvanı:

Adresi:

Telefon:

E-mail:

 

MADDE 4- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi adedi, satış bedeli, ödeme şekli, Aşağıda belirtildiği gibidir:

Sözleşme Tarihi:

Ürünün Teslim Tarihi: ..

Teslim masraflarının tutarı : TL

Mal/Ürün/Hizmet Türü: Pasta Gönderimi

Miktarı: 1 Adet

Marka/Model:

Peşin TL. Satış Fiyatı(Vergiler Dahil): TL

 

MADDE 5- GENEL HÜKÜMLER

5.1.ALICI, Madde 4'te belirtilen sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

5.2.Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre tüketiciye yazılı olarak bildirilmek koşuluyla en fazla 10 gün uzatılabilir.

5.3.Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

5.4.SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak teslim edilmesinden sorumludur. Haklı bir sebebe dayanmak şartıyla SATICI, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan, TÜKETİCİ' ye eşit kalite ve fiyatta mal veya hizmet tedarik edebilir.

5.5.Sözleşme konusu ürünün teslimatı için iş bu sözleşmenin elektronik ortamda teyit edilmesi ve sözleşme konusu siparişin bedelinin ödenmesi şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

5.6.SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeniyle sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.

ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 7 gün içinde kendisine iade edilir.

5.7. ALICI'nın iş bu sözleşmedeki ödeme yükümünün herhangi bir şekilde gerçekleşmemesi halinde SATICI, tahsil edilemediği ürün bedelini, ürünün teslim günündeki fiyatı üzerinden ve sözleşmede öngörülen faiz oranları üzerinden işletilecek faizi ile birlikte tahsili amacıyla icra takibi başlatılabilir, alacak davası açılabilir ve diğer hukuki yollara başvurabilir.

MADDE 6- CAYMA HAKKI

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre ; Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

 

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişinizin onaylanmasının ardından tarafınıza e-mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.
Bazı mail adreslerinde bilgi maili gereksizlere düşebilir bu yüzden siparişinizi verdikten
sonra kontrol ediniz
1 - Kredi kartı : 3D İle Ödemenizi VISA veya MASTERCARD' ınızla veya Diğer Visa Kartlarıyla da Pasta Siparişinizi Verebilirsiniz. Kart Bilgileriniz 128 bit SSL ve Garanti Bankası'nın SET Sertifikasıyla Güvence Altındadır.Siparişiniz Hemen İşleme Alınacaktır.

2 - Havale / EFT : Siparişiniz Sonucunda Havale/Eft Kısmını Seçip Sipariş ver Butonuna Tıkladığınızda Siparişiniz Gerçekleşir.Çıkan Tutarı Teslim Tarihinden Önce Havale Yaptıktan Sonra Telefonumuzdan Bizi Arayıp Bilgi Verdiğinizde Siparişiniz Aktif Edilir

5-Siparişinizi Oluşturduktan sonra Tutarı Diğer Ödeme Seçenekleriyle Yapılması Gerekir Şimdilik Western Union İle Ödemeler Kapalıdır.

Not : Yurtdışı ve Yurtiçinden Yapılan Para Transferlerinde Banka Tarafından Yapılan Kesintiler Vardır, Bu Yüzden Pasta Siparişi Tutarı Hesaplarımıza Net Olarak Yatırıldığında İşleme Konur Eksik Tutarlar İşleme Konmazlar Teslim Tarihinden Mesai Günleri İçinde 2 Gün Öncesine Kadar Tutarın Yatırılıp Bilgi Verilmesi Grekir Detaylar için Arayabilirsiniz
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) pasta teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm pasta teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.
Pasta Siparişi Vermeden Önce Bazı Detaylara Dikkat Edilmesi Gerekir.
1-İçeriği frambuaz olarak seçilen meyvesi donuk olan bu ürün pastanın içinde donmuş
olarak konulur eğer pastanız geldikten sonra çok uzun süre bekletildiğinde veya sıcaklıktan
dolayı donuk olan meyve cözülmeye başlar ve akan suyu kremayı mayhoşlaştırır frambuazlı
pasta nın o mayhoş meyve tadını bilmeyenler bu tadı lezetli bulmayabilirler.
o yüzden donuk olarak tüketilmesi tavsiye edilir
2-pasta siparişi eğer şeker hamuru kaplanacak şekilde oluşturulmuş ise pasta görsel bir
değer kazanır,ancak şeker hamuruyla birlikte pasta yendiğinde şeker hamur kaplamasından
dolayı ağızda bir yoğunluk oluşturur bu yoğunluktan hoşlanmayacaklar için şeker hamuru
kaplamasının sıyrılarak pastanın yenmesi önerilir
pasta içerik malzemeleri üretim izin belgeli olarak üretimlerde kullanılıp sipariş verilen pastalar günlük ve taze olarak yapılır ayrıca ürün resimlerinde gözüken pasta rengi, oyuncak gibi malzeme ve aksesuarlarda resimde gözüken malzemelerin aynısının temin edilemediği durumlarda başka bir benzer malzeme veya aynı malzemenin benzer tondaki rengi kullanılabilir. Mevsim meyvelerinden oluşan pastalarda mevsime bağlı olarak resimdeki pasta içeriği bulunamadığı durumlarda bulunulan mevsimdeki meyveler kullanılabilir.

Yurt içi siparişler 52 şehirdeki anlaşmalı üretimler tarafından teslim tarihinde şehrinde
yapılarak taze bir şekilde adrese gönderilir. 

Dogumgunupastasi.com her gün açıktır.Bayramlar ve resmi tatiller dahil senenin 365 günü pasta siparişi verebilirsiniz
Siparişin teslim edildiği gün itibariyle soğutucuda saklamak şartıyla en geç 1 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.
http://www.dogumgunupastasi.com/pasta/resimli-pastalar
Yukarıdaki Lingini Tıklayın veye Kopyalayın Sonra  Adres Çubuğuna Yapıştırıp Entırlayıp Açılan Sayfayı okuyun.

Kredi kartınız yoksa veya yaşadığınız yerde parayı gönderebileceğiniz seçenekler kısıtlıysa ödemelerinizi Havale / Eft /  Ptt yoluyla da yapabilirsiniz.

Havale / Eft /  Ptt ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?


avale yapacağınız yerin bilgilerini menüden seçiniz.


10.Çıkan rakamı hiçbir kesinti yaptırtmadan net olarak seçtiğiniz gönderi tercihlerinden biriyle bize yollayınız
11.Özellikle ödemeyi yaptığınızda size verilen dekontu mutlaka fotoğrafını okunacak şekilde bize mail veya whats up ile yollayıp ayrıcada telefonumuzdan ulaşıp bilgi vererek siparişinizin aktif edilmesini sağlayınız

(PTT Şubelerinden İş Bankası Hesabımıza Para Göndermek Artık Çok Daha Hızlı ve Kolay!

• PTT Şubesi’ne başvurup İş Bankası'ndaki bir hesaba para göndermek istediğinizi belirtin.
• Para göndermek istediğiniz kişinin IBAN/Hesap numarasını iletin.
• Göndermek istediğiniz tutarı* PTT yetkilisine verin.

Göndermiş olduğunuz tutar anında İş Bankası hesabına geçsin.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple pasta sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3 ncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3 ncü kişiler tarafından görülememekte DogumgunuPastasi tarafından kayıt edilmemektedir.

DogumgunuPastasi.com ‘da Visa,Master,American Express,Garanti Para Kart ve Diğer Kredi kartlarınızı kullanarak tek çekimle yapabilirsiniz.

Sipariş ve Kredi Kartı ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?


6. Gönderiminiz Faturalandırılabilmesi İçin Fatura Bilgileri Kısmını Doldurun bilgileri doldurunuz.

12.3D K.Kartı ödeme seçeneğini seçtiyseniz kart bilgilerinizi girip sipariş ver  butonuna tıkladıktan sonra cep telefonunuza bankanız tarafından şifre gönderilir o şifreyi girerek siparişinizi onaylarsınız
13-Tüm bankamatik kartı para kartı ve maaş kartlarıyla İşlem 3D seçeneği ile yapılabilir kart bilgilerinizi girip sipariş ver  butonuna tıkladıktan sonra cep telefonunuza bankanız tarafından şifre gönderilir o şifreyi girerek siparişinizi onaylarsınız
siparişinize seçtiğiniz pastayla başlayarak ilerlemeniz gereken yerleri doldurup veya işaretliyerek
sonucuna ulaştığınızda siparinizi size uygun olan ödeme seçeneklerinden birini seçerek ödeme
yaptığınız taktirde kredikartı ile yapıldıysa hemen havale ile yapılacaksada ücret net bir şekilde
tarafımıza ulaştığında siparişiniz aktif edilir.ayrıca siparişinizi verme aşamalarında geri veya ileri
doğru ilerleyerekte hatalı veya yalnış doldurulan yerleri düzeltebilir siparişiniz gerçekletikten
sonrada sipariş takibinden vermiş olduğunuz siparişinizin bir çok bilgisine ulaşabilir yalnış yapılmış
bilgileri düzeltmek/değiştirmek içinde bize iletişim kısmımızdaki mail adresimizden ulaşabilir yada
hemen müşteri hizmetleri telefonumuzu arayarak detaylı bilgi ve yardımı alabilirsiniz 0850 532 07 34
Dogumgunupastasi.com Sitesine Siparişlerinizi  Bir Gün Önceden 
Vemeniz Yeterlidir,Ayrica Sitemizin Bir Özelliğide Bir Çok İle Aynı
Gün İçine Bile Telefonla Sorularak Pasta Gönderme İmkanı Sunar
Sizlerin Seçebileceği Dört Farklı Saat Dilimi Arasında Teslimat Yapılır
Sipariş oluşturma aşamasında fatura bilgilerini eksiksiz iletmeniz durumunda, fatura gönderimlerimiz belirtilen sürede tamamlanır. Aksi bir durum gerçekleştiği size ulaşmadığı takdirde, fatura talebinizi bilgi@dogumgunupastası.com adresimize iletebilirsiniz. Faturanız gönderildiği halde bulunamıyorsa sizede ulaşmamışsa, faturanın bizde kalan kısmı kaşeli aslı gibidir kopyası tarafınıza tekrar gönderilir.
Şehir merkezlerine yapılacak teslimatlarda fiyatlarımıza nakliye bedeli dahildir. Şehir merkezinde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.
Siparişiniz sitemize kaydedildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile iletilen sipariş numaranızla, gerek sitemizdeki sipariş takip sayfasından takip edebilirsiniz
Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre ; Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

Sitemizde bulunan pastalar kişi ve kişilere özel hazırlandığından dolayı özel pastalar olup sipariş verdiğiniz ürün/ürünlerden vazgeçmeniz durumunda normal ürünlerde siparişin teslim edileceği günün bir gün öncesi saat sabah 10 a ; şeker hamuru ile kaplanmış veya figürlü,resimli,oyuncaklı ürünlerde ise 2 gün öncesi öğleden sonra saat 15 e kadar bildirdiğiniz taktirde siparişiniz iptal edilir.Ayrıca yukarıdaki saatlere uyulmak kaydıyla istenildiği taktirde sipariş ileri bir tarihe alınabilir,iptal edilen siparişler kredi kartı veya havale ile yapılmışlarsa 7 gün içinde iadeleri yapılır

Sitemiz İletişim Telefonlarımızdan Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

Evet, Dogumgunupastasi.com' da üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizi en hızlı şekilde yapabilmeniz için üye olmadan sadece siparişinize özel  bilgileri girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Fakat sizi daha iyi tanıyabilmemiz, indirim/kampanya ve promosyon gibi avantajlardan faydalanabilmeniz için üye olmanızı öneririz.
Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler sipariş işlemi sırasında belirttiğiniz
tarih ve zaman aralığında teslim edilecektir. Teslimat sizin belirlediğiniz adrese anlaşmalı
olduğumuz üretim yerleri tarafından yapılacaktır.